Predavanje „Vođenje i razvoj ljudi u obrazovnim institucijama“
Direktor ustanove gđa Aleksandra Malević i pedagog Tanja Mihaljčić prisustvovali su predavanju na Filozofskom fakultetu u Banjoj Luci pod nazivom „Vođenje i razvoj ljudi u obrazovnim institucijama“ koje je držao prof. dr Srđan Dušanić, dekan Filozofskog fakulteta.
Predavanje prof. Dušanića je bilo veoma korisno i inspirativno, te je otvorilo i neka nova pitanja i smjernice za rukovodioce obrazovnih ustanova.
Sve pohvale za ideju da se organizuje ovakva vrsta predavanja.
Predavanje je održano 25.03.2026. godine na Filozofskom fakultetu u Banjoj Luci.