Predavanje na Filozofskom fakultetu

Predavanje „Vođenje i razvoj ljudi u obrazovnim institucijama“

Direktor ustanove gđa Aleksandra Malević i pedagog Tanja Mihaljčić prisustvovali su predavanju na Filozofskom fakultetu u Banjoj Luci pod nazivom „Vođenje i razvoj ljudi u obrazovnim institucijama“ koje je držao prof. dr Srđan Dušanić, dekan Filozofskog fakulteta.

Predavanje prof. Dušanića je bilo veoma korisno i inspirativno, te je otvorilo i neka nova pitanja i smjernice za rukovodioce obrazovnih ustanova.

Sve pohvale za ideju da se organizuje ovakva vrsta predavanja.

Predavanje je održano 25.03.2026. godine na Filozofskom fakultetu u Banjoj Luci.