Предавање „Вођење и развој људи у образовним институцијама“
Директор установе гђа Александра Малевић и педагог Тања Михаљчић присуствовали су предавању на Филозофском факултету у Бањој Луци под називом „Вођење и развој људи у образовним институцијама“ које је држао проф. др Срђан Душанић, декан Филозофског факултета.
Предавање проф. Душанића је било веома корисно и инспиративно, те је отворило и нека нова питања и смјернице за руководиоце образовних установа.
Све похвале за идеју да се организује оваква врста предавања.
Предавање је одржано 25.03.2026. године на Филозофском факултету у Бањој Луци.