У оквиру редовних активности другари из ОЈ Мики Маус из Трна су боравили у Центру за културу и образовање Лакташи гдје су присуствовали извођењу представе „Цврчак и мрав“.
Представа је својом разноврсношћу кроз игру и музику привукла велику пажњу, а наши другари су се вратили са лијепим утисцима о којима ће разговарати са својим васпитачима у наредном периоду.
Одлазак другара на представу омогућио је Град Лакташи на челу са градоначелником г. Мирославом Бојићем.
Управа предшколске установе, заједно са стручним тимом, васпитачима, другарима и родитељима овим путем се захваљује градоначелнику г. Мирославу Бојићу на пажњи коју поклања развоју предшколства у Лакташима као и подршци приватном предшколском сектору.
Надамо се да ће у наредном периоду бити још оваквих примјера остваривања добре сарадње, на радост свих нас а посебно наших малишана.