Излет

Излет у природу

Дјеца из наших вртића провела су данас дан у природи, на прелијепом излетишту Парк природе у Ћетојевићима, излетишту окруженом шумом и прелијепом природом.
 
Уживали смо на свјежем ваздуху, уз спортске полигоне, фискултурне вјежбе, забавне игрице „између двије ватре“, „иде маца око тебе“, твистер, играјући се фудбала, у пијеску, на игралишту или у слободној игри, а неки и само сунчајући се и слушајући цвркут птица.
 
Вратили смо се у вртић помало уморни али сретни и задовољни због још једног лијепог и испуњеног дана, препуног лијепих успомена.