Хвала нашим дивним родитељима, нашој дивној дјеци као и колективу наше установе на сјајној енергији коју смо синоћ показали, играли смо се, плесали, забављали се и дивно се провели.
Пуштањем лампиона, уз наше жеље за будуће школарце које су полетјеле високо у небо, завршили смо сјајно вече и пожељели нашим школарцима пуно среће.