Вече сјећања и жеља

Вече сјећања и жеља

🎈✨️ВЕЧЕ СЈЕЋАЊА И ЖЕЉА ✨️🎈
 
Иза нас је једно дивно вече којим смо се поздравили са још једном сјајном генерацијом предшколаца.
 
Било је то вече препуно емоција, вече уз доста смијеха али и суза…
 
О томе како нам је било синоћ, говоре слике више од ријечи.
 
Направили смо још једну сјајну успомену које ћемо се још дуго сјећати…
 
Хвала нашим дивним родитељима, нашој дивној дјеци као и колективу наше установе на сјајној енергији коју смо синоћ показали, играли смо се, плесали, забављали се и дивно се провели.
 
Пуштањем лампиона, уз наше жеље за будуће школарце које су полетјеле високо у небо, завршили смо сјајно вече и пожељели нашим школарцима пуно среће.
 
Након тога, освјежили смо се уз воће и освјежавајуће напитке које су за нас припремили наши сјајни васпитачи.